11:57 03.08.2018

Ейфелеву вежу відкрили для відвідування

1 хв читати
Ейфелеву вежу відкрили для відвідування

Головна паризька визначна пам'ятка - Ейфелева вежа, яка протягом двох днів була закрита через страйк персоналу, в п'ятницю знову відкрита для відвідування.

"У п'ятницю, 3 серпня, Ейфелева вежа відкрита і приймає відвідувачів з 9:00 ранку до півночі", - йдеться в повідомленні, розміщеному у Twitter-акаунті, присвяченому роботі Ейфелевої вежі.

Вежу було закрито в другій половині дня в середу через страйк персоналу. Причиною розбіжностей між керівництвом Ейфелевої вежі та трудовими профспілками стали умови відвідування пам'ятки.

Невдоволення персоналу пов'язане з величезними чергами біля входу на одну з головних визначних пам'яток усієї Франції. Такі черги почали виникати після того, як компанія-оператор вежі збільшила попередній продаж квитків на певний час відвідування монумента та виділила для відвідувачів із такими квитками окремі ліфти. В результаті біля інших ліфтів, за допомогою яких можна піднятися на вежу, почали скупчуватися довгі черги з тих, хто купує квитки в порядку звичайної черги в день відвідування.

Тим часом місцеві ЗМІ повідомляють, що у п'ятницю вранці поряд із пам'яткою знову спостерігалися довгі черги з охочих відвідати Ейфелеву вежу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА