Інтерфакс-Україна
13:24 03.08.2018

На підприємстві "Укрзалізниці" в Києві загинув машиніст, у Броварах отруїлися невідомою речовиною двоє співробітників "Київоблгазу"

1 хв читати

На підприємстві ПАТ "Укрзалізниця" в Київській області загинув машиніст наземного обладнання 1976 року народження, повідомляється в інформації Державної служби з питань праці (Держпраці) в п'ятницю.

"Під час збирання просипу гранітного відсіву в сортувальному цеху №2 на працюючому конвеєрі №16, було затягнуто за одяг і затиснуто між приводним і натяжним барабанами", - констатується в повідомленні Держпраці.

Подія сталася 1 серпня о 23:15, відомство повідомили 2 серпня.

Також повідомляється, що в Броварській філії із експлуатації газового господарства із газопостачання та газифікації "Київоблгазу" в приміщенні адміністративного будинку невідомими особами було розпорошено невідому речовину, внаслідок чого заступник директора 1985 н. р. і начальник ділянки 1968 н. р. отруїлися.

Надзвичайна подія сталася 1 серпня о 16:19, повідомили 2 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

Порошенко ініціює передачу військовим коштів з корупційних схем в енергетиці

ЗС України остаточно завершили перехід на корпусну систему – Сирський

Шестеро дітей отримали поранення через необережне поводження дорослого зі зброєю в Сумах

Восени в Покровську вже не було українських військ, а нині вони контролюють майже половину міста – Сирський

Україна працюватиме над наближенням зустрічі на рівні лідерів з США - Зеленський

Якщо Україна не отримає репараційний кредит, буде розроблений інший формат – Зеленський

Зеленський: Таке відчуття, що легше ліквідувати ОП, ніж призначити його керівника

Свириденко провела розмову з міністром фінансів США Бессентом

Зеленський: У нас зараз немає сил і достатньої підтримки, щоб повернути наш український Крим, а США не бачать нас в НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА