Інтерфакс-Україна
18:15 03.08.2018

Чотирьох підозрюваних у вбивстві ветерана АТО Олешка в Бердянську заарештовано на два місяці

2 хв читати
Чотирьох підозрюваних у вбивстві ветерана АТО Олешка в Бердянську заарештовано на два місяці

Вбивство ветерана АТО, бердянського активіста Віталія Олешка за основною версією слідства скоєно на ґрунті особистих відносин у зв'язку із протиріччями у підприємницькій діяльності, повідомив суддя Бердянського міського та районного суду Сергій Морока.

"Встановлено слідством, що Матюшин Артем Володимирович, Ломака Микола Вікторович, Обухов Олександр Вікторович і Владимиренков Максим Миколайович на ґрунті особистих відносин, у зв'язку з протиріччями у підприємницькій діяльності на території м.Бердянськ вирішили скоїти умисне вбивство Олешка Віталія Ігоровича із застосуванням вогнепальної зброї, зробивши постріли саме з цієї зброї. З цією метою Матюшин, Ломака, Обухов і Владимиренков вступили між собою в злочинну змову, визначили свої ролі і скоїли злочин", - озвучив С.Морока основну версію досудового слідства про мотив злочину на засіданні Бердянського міського суду в п'ятницю.

Тим часом, як повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області, суд задовольнив клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою на 60 діб без права внесення застави для четвертого підозрюваного - М.Владимиренкова.

Раніше аналогічний запобіжний захід було обрано для О.Матюшина, М.Ломаки та О.Обухова.

В.Олешко (позивний Сармат) був застрелений з обрізу мисливської рушниці 31 липня в центрі Бердянська. Правоохоронці затримали п'ятьох підозрюваних у вбивстві В.Олешка - чотирьох у Василівці Запорізької області, ще одного в Бердянську.

2 серпня всім чотирьом затриманим у Василівці було оголошено підозру про вчинення за попередньою змовою групою осіб умисного вбивства в Бердянську В.Олешка. Як написав речник Генпрокуратури Андрій Лисенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook, підозру оголошено за пунктом 12-ї частини 2 статті 115 КК України.

Нардеп фракції "Народний фронт", член колегії МВС України Антон Геращенко повідомив, що вбивця В.Олешка був колишнім снайпером із загону міліції особливого призначення "Торнадо" і також брав участь в АТО. Решта затриманих є його спільниками, спортсменами з Дніпра та області.

Пізніше з'явилася інформація, що затриманий в Бердянську чоловік не має статусу підозрюваного і проходить у справі про вбивство В.Олешка як свідок. За неофіційними даними, перед вбивством він позичив чотирьом зловмисникам автомобіль, не знаючи цілей його використання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Норвегії пропонує парламенту виділення $8,5 млрд на допомогу Україні у 2026 році

Зеленський анонсував зустріч української та американської команд в кінці тижня

Президент Польщі ветував закон щодо соцвиплат та безкоштовного медобслуговування для непрацюючих громадян України - ЗМІ

Бензину немає і не буде – на День Незалежності України російським телеглядачам показали правду про "сво"

Івановська виступає за збільшення кількості представників мовного омбудсмена в регіонах

В Києві у 2025р пошкоджено 63 заклади освіти - КМДА

Прохолода збережеться в Україні найближчими днями, місцями пройдуть короткі дощі

Мовний омбудсмен не бачить підстав для надання угорській мові привілеїв серед інших мов нацспільнот або мов ЄС

Міністри оборони України та Румунії обговорили розвиток промислової кооперації у сфері оборони

КНР не планує направляти миротворців в Україну - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА