13:27 10.08.2018

Нова Зеландія долучиться до заборони на використання одноразових пластикових пакетів

1 хв читати
Нова Зеландія долучиться до заборони на використання одноразових пластикових пакетів

Влада Нової Зеландії для захисту навколишнього середовища мають намір протягом року повністю заборонити використання одноразових пластикових пакетів, повідомила в п'ятницю прем'єр-міністр країни Джасінда Ардерн в ефірі місцевого телебачення.

"Ми відмовимося від використання одноразових пластикових пакетів, щоб таким чином проявити турботу про наше довкілля і захистити чисту, зелену репутацію Нової Зеландії", - сказала вона.

Дж.Ардерн зазначила, що жителі Нової Зеландії щорічно використовують "сотні мільйонів одноразових пакетів".

"Це ціла гора пакетів, більшість з яких у кінцевому підсумку забруднюють наші дорогоцінні узбережні зони і морське середовище, завдаючи серйозної шкоди всім морським мешканцям", - заявила прем'єр-міністр.

Вона додала, що для одноразових пластикових пакетів існують "стійкі альтернативи, які можуть використовувати як споживачі, так і бізнес-спільнота".

Як повідомляє британське видання Guardian, понад 40 країн світу вже ввели заборону на використання одноразових пластикових пакетів. За даними ООН, першою країною, яка заборонила пластикові пакети, став Бангладеш.

Раніше в керівництві Європейського Союзу повідомили, що мають намір скоротити використання одноразових пластикових пакетів на території об'єднання на 80% до 2019 року.

Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА