13:40 13.08.2018

Адвокат Рубана: Томів справи більше, ніж говорив генпрокурор, але з ознайомленням не затягуватимемо

1 хв читати
Адвокат Рубана: Томів справи більше, ніж говорив генпрокурор, але з ознайомленням не затягуватимемо

Захист керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, якого разом із народним депутатом України Надією Савченко обвинувачують у підготовці теракту в центрі Києва з метою повалення влади, починає знайомитися з матеріалами кримінальної справи.

"З сьогоднішнього дня нам надано для ознайомлення матеріали кримінального провадження. Їх, правда, не десять томів, як говорив генеральний прокурор (Юрій Луценко - ІФ), а 27. Плюс понад 300 гігабайт матеріалів негласних слідчо-розшукових дій. Тому ухвалено рішення запастися копіювальною та цифровою технікою, та із завтрашнього дня ми почнемо планомірно фотографувати, копіювати та знайомитися з матеріалами", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" його адвокат Валентин Рибін.

Він наголосив, що сторона захисту В.Рубана не затягуватиме з ознайомленням.

"Усе, як сказав генеральний прокурор: один том - один день, тобто 27 робочих днів. Значить, мінус вихідні та свята, і, починаючи із завтрашнього дня (14 серпня - ІФ), можна додавати робочих 27 днів", - зазначив адвокат .

Відповідаючи на запитання про те, як швидко знайомитимуться з матеріалами справи адвокати Н.Савченко, В.Рибін сказав: "Я думаю, що там теж адекватні хлопці, і не затягуватимуть ознайомлення".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА