19:46 14.08.2018

НБУ відкликав банківську ліцензію ДіВі Банку на його прохання

1 хв читати

Національний банк України рішеннями правління від 14 серпня відкликав банківську і генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій у ПАТ "ДіВі Банк".
"Цей банк прийняв рішення про добровільне припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи", - повідомив НБУ в прес-релізі у вівторок.
Регулятор нагадує, що ДіВі Банк став п'ятим банком, який прийняв таке рішення: раніше за аналогічною процедурою НБУ вже відкликав ліцензії у КБ "Фінансовий партнер", Апекс-Банку, Промислово-фінансового банку та Кредит Оптима Банку.
Процедура добровільного припинення банківської діяльності стала можливою завдяки ухваленню у березні 2017 закону "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".
Якщо раніше банки могли добровільно припинити діяльність лише шляхом повної ліквідації, що створювало значні незручності для їхніх власників, то тепер акціонери банку можуть прийняти рішення про припинення банківської діяльності та збереження юридичної особи. Така юридична особа може продовжити працювати на ринку фінансових послуг (за умови отримання відповідних ліцензій) або здійснювати інші види господарської діяльності.
ДіВі Банк за розміром активів на 1 липня цього року посідав останнє – 83-тє – місце серед усіх банків України - 105,84 млн грн, хоча місяцем раніше їхній розмір становив 216,23 млн грн, а на початок року - 358,84 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Заступник голови МЗС України Божок заявив про реабілітацію його судом і повернення до дипломатичної діяльності

"ДТЕК Енерго" призначив на 7 травня збори для затвердження умов реструктуризації

Тимошенко звернулася до ЦВК з проханням дозволити проведення зборів ініціативної групи всеукраїнського референдуму з питань землі у форматі онлайн-конференції

Рауль Кастро в п'ятницю покине пост керівника Компартії Куби

Депутати від "Євросолідарності" і "Батьківщини" намагаються скасувати голосування в цілому за законопроект про зміни щодо інституту старост

Макрон і Меркель не пропонували Зеленському нічого, що виходило за рамки інтересів України

Підтримка України міжнародними партнерами призведе до зниження напруженості в українсько-російських відносинах

В Україні у 0,23% вакцинованих від COVID-19 спостерігалися легкі побічні реакції - Ляшко

Зеленська запустила україномовний аудіогід у Версалі

Зеленський: Домовленості "нормандської четвірки", досягнуті у грудні 2019 року, мають бути повністю виконані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА