19:46 14.08.2018

НБУ відкликав банківську ліцензію ДіВі Банку на його прохання

1 хв читати

Національний банк України рішеннями правління від 14 серпня відкликав банківську і генеральну ліцензії на здійснення валютних операцій у ПАТ "ДіВі Банк".
"Цей банк прийняв рішення про добровільне припинення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи", - повідомив НБУ в прес-релізі у вівторок.
Регулятор нагадує, що ДіВі Банк став п'ятим банком, який прийняв таке рішення: раніше за аналогічною процедурою НБУ вже відкликав ліцензії у КБ "Фінансовий партнер", Апекс-Банку, Промислово-фінансового банку та Кредит Оптима Банку.
Процедура добровільного припинення банківської діяльності стала можливою завдяки ухваленню у березні 2017 закону "Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків".
Якщо раніше банки могли добровільно припинити діяльність лише шляхом повної ліквідації, що створювало значні незручності для їхніх власників, то тепер акціонери банку можуть прийняти рішення про припинення банківської діяльності та збереження юридичної особи. Така юридична особа може продовжити працювати на ринку фінансових послуг (за умови отримання відповідних ліцензій) або здійснювати інші види господарської діяльності.
ДіВі Банк за розміром активів на 1 липня цього року посідав останнє – 83-тє – місце серед усіх банків України - 105,84 млн грн, хоча місяцем раніше їхній розмір становив 216,23 млн грн, а на початок року - 358,84 млн грн.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА