09:49 15.08.2018

НАЗК винесло припис Нищуку через конфлікт інтересів у гендиректора Національного музею історії України в Другій світовій війні

1 хв читати

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) винесло припис міністру культури України Євгену Нищуку стосовно генерального директора "Національного музею історії України в Другій світовій війні. Меморіальний комплекс" Івана Ковальчука.

Як повідомляє в середу прес-служба НАЗК, припис, внесений Є.Нищуку, стосується порушення вимог ч. 4 ст. 28 закону України "Про запобігання корупції".

"Міністерством культури України як органом, до повноважень якого належить звільнення з посади генерального директора музею Івана Ковальчука, не вжито передбачених законодавством заходів щодо врегулювання потенційного конфлікту інтересів у його службовій діяльності, зумовленого спільною роботою зі своєю дружиною. Встановлено, що дружина І.Ковальчука обіймає керівні посади з 1995 року та до сьогодні перебуває в прямому підпорядкуванні у свого чоловіка - генерального директора музею", - повідомили в НАЗК.

З метою усунення порушень закону Нацагентство вимагає від міністра вжити передбачених законодавством заходів.

Припис НАЗК є обов'язковим до виконання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем

Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув

Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела

УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів

В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток

У Харкові ІТ-фахівчиня виготовляла вибухові пристрої для скоєння терактів за завданням ФСБ

Мін'юст розповів про підстави та порядок оскарження рішень ВЛК військовослужбовцями

Трамп повідомив про "майже" завершення паузи в передачі розвідінформації Україні - ЗМІ

Кабмін затвердив порядок надання субвенції на придбання житла для 1,6 тис. ветеранів та їхніх сімей у 2025р.

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА