13:35 15.08.2018

Менше половини внутрішньо переміщених осіб в Україні працевлаштовані

2 хв читати
Менше половини внутрішньо переміщених осіб в Україні працевлаштовані

Лише 42% внутрішньо переміщених осіб працевлаштовані, свідчать дані звіту Міжнародної організації міграції (МОМ).

Згідно з даними звіту, станом на червень 2018 рік економічно активна частка переселенців становила 53%, а неактивна 47%. Так працевлаштованими були 42% внутрішньо переміщених осіб, 11% активно шукають роботу і готові вийти на робоче місце протягом двох тижнів, 19% - пенсіонери, 17% - займаються домашньою роботою або перебувають у відпустці із догляду за дитиною, 6% - люди з інвалідністю, 3% - студенти, 2% непрацевлаштовані, але не шукають роботу.

54% тих, хто шукав роботу, назвали серед основних труднощів, - низьку оплату за пропоновану вакансію, 51% відсутність або недостатність вакансій, 24% - відсутність вакансій, які б відповідали рівню кваліфікації, 18% - незручний графік, 6% - недостатність знань або навичок.

14% внутрішньо переміщених осіб зіткнулися з дискримінацією при прийомі на роботу, 7% з яких - за статусом ВПЛ або місцем реєстрації, ще 7% - з дискримінацією за віком.

Середній дохід опитаних становив 2090 грн на місяць. Так 31% респондентів отримують 3-5 тис грн на місяць, 23% 1,5-3 тис грн на місяць, 19% заявили, що отримують 5-7 тис грн на місяць, 14% - 7-11 тис грн на місяць, 9% отримують понад 11 тис грн на місяць, а 4% отримують менше 1,5 тис грн на місяць.

Звіт національної системи моніторингу внутрішньо переміщених осіб було проведено Міжнародною організацією міграції, Агентством ООН з питань міграції у рамках проекту, фінансованого Європейським союзом, у червні 2018 року. 2406 респондентів було опитано шляхом особистого інтерв'ю, 4006 - методом інтерв'ю телефоном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Посли ЄС у принципі домовилися про переговорні рамках вступу України до ЄС. Міжурядова конференція запланована на 25 червня

В Одесі відкрився Black Sea Security Forum, присвячений безпеці в регіоні

У G7 закликають до олімпійського перемир'я - комюніке

Країни G7 виділять Україні $50 млрд додаткового фінансування за рахунок доходів від заморожених активів РФ без шкоди для інших внесків - комюніке

Ситуація в українській енергосистемі наступного тижня буде складнішою - голова "Укренерго"

З півночі на фронті було вже 71 бойове зіткнення, на курахівському напрямку вбито 36, поранено 60 окупантів

Мирна жителька загинула через ворожий авіаудар по Глушківці на Харківщині - прокуратура

Відключення е/е в суботу будуть жорсткішими в період з 16:00 до 20:00 - "Укренерго"

Участь у Саміті миру візьмуть 100 делегацій, зокрема 57 глав держав і урядів - Швейцарія

Зеленський прибув до Швейцарії для участі в Глобальному саміті миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА