11:50 16.08.2018

Держкомтелерадіо пропонує запровадити санкції проти 35 російських видавництв

2 хв читати
Держкомтелерадіо пропонує запровадити санкції проти 35 російських видавництв

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) вніс на розгляд Кабінету Міністрів України проект розпорядження про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до російських видавництвах, що видають і поширюють продукцію антиукраїнського змісту.

Як повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо, за результатами трирічного моніторингу було складено перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Станом на 15 серпня 2018 року до переліку внесено 192 видання, випущені 35 російськими видавництвами.

"Санкції стосуватимуться російських видавництв, у діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту визначне помітне місце і він має систематичний характер. Ці видавці свідомо укладають договори із "творцями" текстів, що спрямовані на розпалювання міжетнічної, релігійної ворожнечі, пропагують насильство та вчинення терористичних актів проти України. Така "література" є складовою гібридної війни, яку веде проти України Росія. І їй треба давати гідну відсіч", - зазначив перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак.

За його словами, у разі ухвалення Кабміном цього розпорядження очікується значне скорочення імпорту видавничої продукції з території держави-агресора, а вивільнені ринкові ніші відкриють нові можливості для українських видавців і дистриб'юторів.

Згідно з проектом розпорядження передбачено винести питання застосування до певних юридичних осіб персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА