Інтерфакс-Україна
13:38 16.08.2018

Прокурори просять для Януковича 15 років позбавлення волі

1 хв читати
Прокурори просять для Януковича 15 років позбавлення волі

Прокурори Головної військової прокуратури України Руслан Кравченко та Максим Крим завершили виступ у судових дебатах в Оболонському районному суді Києва у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича, вони просять суд винести вирок у вигляді 15 років позбавлення волі.

Їх виступ супроводжувався заявами та вигуками адвокатів, які постійно перебивали прокурорів і вимагали розглянути клопотання про відвід усього складу суду.

Як повідомлялося, в цій справі В.Януковичу інкримінуються ст. 111 (державна зрада), ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни); ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ ймовірно стратила українського полоненого — Омбудсман

Зеленський анонсував нові рішення РНБО щодо санкцій

Україна готується до зустрічей у Європі, зокрема Данії - Зеленський

У результаті російського удару по Гуляйполе загинув командир 110-ї окремої механізованої бригади - Зеленський

Гайко Томс стане новим послом ФРН в Україні – ЗМІ

У Харківській облпрокуратурі новий очільник

Сирський провів прощальну телефонну розмову з генералом Каволі, який залишає посаду командувача Європейського командування США

Завдано успішного удару по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ у Донецькій області – Генштаб

Підозрюваних у заволодінні бюджетними коштами для фортифікацій на Харківщині заарештовано без альтернативи застави – спецпрокуратура

Макрон провів телефонну розмову з Путіним, обговорили війну в Україні та Близькій Схід – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА