19:10 16.08.2018

Новий посол Словаччини в Україні Марек Шафін розпочав виконання обов'язків

1 хв читати
Новий посол Словаччини в Україні Марек Шафін розпочав виконання обов'язків

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії вірчих грамот від новопризначеного посла Словаччини в Україні Марека Шафіна.

"Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар привітав новопризначеного посла Словацької Республіки в Україні Марека Шафіна з початком його дипломатичної місії та висловив вдячність словацькій стороні за послідовну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, що набуває особливого значення з огляду на початок у 2019 році головування Словаччини в ОБСЄ", - повідомляється на сайті МЗС України в четвер.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили сучасний стан і перспективи розвитку українсько-словацьких відносин, зокрема підготовку офіційного візиту в Україну міністра закордонних справ Словаччини Мирослава Лайчака, а також проведення чергових засідань двосторонніх комісій із питань транскордонного співробітництва та економічного, промислового та науково-технічного співробітництва.

"Було наголошено на готовності сторін й далі підтримувати високу динаміку політичного діалогу між Україною та Словаччиною", - йдеться в повідомленні.

На зустрічі також була державний секретар Міністерства фінансів Словаччини Дана Мігер.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА