Інтерфакс-Україна
07:15 17.08.2018

У Києві відбулась репетиція військового параду на честь Дня Незалежності

1 хв читати
У Києві відбулась репетиція військового параду на честь Дня Незалежності

У Києві пройшла репетиція військового параду, який відбудеться на Хрещатику на честь Дня Незалежності 24 серпня, передає "112 канал".

Як зазначається, військові крокували центральною вулицею, щоб визначити, яка відстань має бути між колонами військових, аби їм вистачило місця на Хрещатику.

Колони військовослужбовців двічі пройшли від Бессарабки до Майдану, відпрацьовуючи рух стройових порядків.

Окрім того, 18 і 20 серпня українські військові знову проведуть репетицію вже з технікою, а 22 серпня відбудеться генеральна репетиція.

Як повідомлялося, в Києві в четвер з 22.00 до 24.00 було закрито рух транспорту головною вулицею столиці Хрещатик у зв'язку з проведенням репетицій парадних розрахунків до Дня Незалежності України.

24 серпня в центрі Києва на Хрещатику пройде військовий парад на честь Дня Незалежності, в якому візьмуть участь близько 4,5 тис. військових і 250 одиниць техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Троє людей загинуло, ще четирьох поранено через ворожі атаки на Херсонщині – ОВА

Суд визначив Шуфричу заставу в понад 33 млн грн, вона ще не внесена – Офіс генпрокурора

УЧХ працював на місці ліквідації наслідків російської атаки БпЛА у Запоріжжі

Документ про гарантії США безпеки для України готовий для фіналізації, чекаємо на фідбек – Зеленський

У танкера Marinera/Bella 1 виявився російський власник – ЗМІ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА