Інтерфакс-Україна
08:01 17.08.2018

Військовий парад в США переноситься на 2019 рік

1 хв читати
Військовий парад в США переноситься на 2019 рік

В США прийнято рішення про перенесення на 2019 рік запланованого на поточний рік військового параду, оголосив представник американського міністерства оборони Роберт Меннінг.

Він повідомив журналістам, що Пентагон і Білий дім "домовилися провести цей захід в 2019 році".

Парад в 2018 році мав відбутися 10 листопада у зв'язку з 100-ю річницею закінчення Першої світової війни, і приурочений до Дня ветеранів - 11 листопада.

Оціночна вартість запланованого в листопаді поточного року параду збільшилася з $ 12 млн до $ 92 млн, повідомив раніше американський телеканал Сі-Ен-Бі-Сі з посиланням на джерело в Пентагоні.

За отриманими телеканалом даними, в цю суму було включено витрати на безпеку і транспортування техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці назвали найбільшою після бойових дій проблемою корупцію у владі, у майбутньому бояться падіння доходів

Тумани очікуються у західних, південно-західних та центральних областях у середу ввечері та в четвер зранку

МЗС закликає африканські уряди вжити рішучих заходів для зупинки російських програм з вербування молоді на війну проти України

Богдан Кукура очолив правління "Укрнафти"

Знеструмлення Одещини стало НС державного рівня, частина резервного фонду спрямована на паливо для генераторів – обладміністрація

Кличко: Завершення робіт на станції "Мостицька" в основних конструкціях передбачене в 2026р

Глава МВС: Рада надала соцгарантії сім'ям поліцейських, зниклих безвісти

ДТЕК відновив електропостачання ще понад 250 тис. абонентів Одещини за останню добу, без світла залишаються 32,9 тис. домівок

Норвегія профінансує новий пакет озброєння для України на суму 3,2 млрд крон - премʼєр

Комісія з добору очільника ДМС допустила до конкурсу 38 заявників, 4 заявки відхилено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА