Інтерфакс-Україна
11:05 17.08.2018

Поліція затримала близько 40 людей, які з палицями і зброєю зібралися біля будівництва на Осокорках у Києві

1 хв читати
Поліція затримала близько 40 людей, які з палицями і зброєю зібралися біля будівництва на Осокорках у Києві

 В управління поліції доставили близько 40 молодих людей спортивної зовнішності (т. зв. тітушек), які з палицями та зброєю зібралися біля будівництва на Осокорках у Дарницькому районі Києва.

"Під час патрулювання поліцейські помітили, що на Осокорках зібралося близько 80 чоловіків спортивної зовнішності, при цьому правоохоронці побачили, що у них є спецзасоби", - повідомляє в п'ятницю відділ комунікації поліції Києва.

Цю інформацію патрульні одразу передали до чергової частини поліції Києва. Щоб запобігти можливим правопорушенням, на місце події було направлено групу спецпризначення, наряди патрульних і по тривозі було піднято особовий склад територіального управління поліції.

За словами в. о. начальника головного управління Національної поліції в м. Києві Віктора Нечитайла, щойно правоохоронці прибули за зазначеною адресою, молоді люди почали розбігатися в різні боки, проте поліцейські затримали близько 40 осіб.

"На місці ми побачили, що вони мають спецзасоби - щити, гумові палиці і навіть зброю. Їх доставляють в управління поліції для здійснення ретельної перевірки і надання пояснень про причини їх збору у зазначеному місці", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 172 бойові зіткнення

Шістнадцять людей загинуло і 35 поранено внаслідок російської атаки по пенітенціарному закладу у Запорізькій області

Двоє загиблих і п'ятеро постраждалих внаслідок ракетної атаки росіян у Дніпропетровській області

Пенітенціарний заклад у Запорізькій області потрапив під удар ворога, є загиблі й поранені

Окупанти втратили впродовж доби 1050 військовослужбовців

29 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Європейські союзники мають намір звернутися до ЄС за мільярдними кредитами на купівлю зброї для України - ЗМІ

Путін піде на переговори хіба що під впливом значних перемог України на полі бою – ISW

Ті, в Росії, хто сумнівається в серйозності намірів Трампа припинити війну, помиляються - Грем

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА