Інтерфакс-Україна
07:08 18.08.2018

Влада здійснить реконструкцію системи стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях

2 хв читати
Влада здійснить реконструкцію системи стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях

Система дощової каналізації в Києві на найбільш проблемних ділянках буде реконструйована, в місцях проведення капремонту доріг ставиться нова система, заявив мер столиці Віталій Кличко.

"Навіть старожили нашого міста кажуть, що не пам'ятають такої зливи. Гарантії, що стихія не повториться, - немає. Тому наше завдання - якомога оперативніше реагувати і швидко ліквідувати наслідки таких природних явищ. Під час негоди у місті було повалено понад 200 дерев, 6 стовпів ліній електропередач. На вулиці Хрещатик дощова каналізація просто не впоралася з такою аномальною кількістю опадів", - сказав В.Кличко в ефірі телеканалу "Київ" в п'ятницю.

При цьому мер столиці підкреслив, що місто з наслідками негоди впоралося.

За його словами, міська влада робить висновки з цієї ситуації і вже розробляються нові проекти для заміни дощової каналізації на тих вулицях, де виникли проблеми.

"Ми вивчаємо ті місця, де були підтоплення, щоб поставити там більш потужні насоси. Здійснимо реконструкцію системи стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях. Там, де виконуємо капітальний ремонт доріг, ми ставимо нову систему. Але, не будемо забувати, що в місті Київ 800 км комунікацій зливової каналізації, більшу частину яких не ремонтували і не оновлювали десятиліттями", - зазначив мер.

В.Кличко подякував працівникам комунальних служб, які навели порядок в місті після зливи. На думку мера, з наслідками негоди комунальні служби столиці впоралися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський може бути залучений до зустрічі Трампа і Путіна на Алясці 15 серпня — ЗМІ

Франція вітає домовленість щодо відносин Вірменії та Азербайджану, досягнуту у Вашингтоні

Індія скорочує закупівлі російської нафти та збільшує імпорт з інших країн — ЗМІ

Ворог окупував Новохатське та Толстой, просунувся поблизу кількох населених пунктів — DeepState

США, Україна та європейські союзники готують зустріч у Британії перед самітом Трампа та Путіна – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Балаклійська громада зазнала атаки дронами: влучання в приватне домоволодіння та нежитлову будівлю

Внаслідок обстрілу БПЛА по Чугуєву відомо про двох постраждалих та пошкодження багатоквартирного будинку

Москва підтверджує проведення зустрічі Путіна і Трампа на Алясці - ЗМІ

Путін запропонував США припинення війни в обмін на контроль над Східною Україною — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА