17:41 21.08.2018

Від НАБУ за кордоном переховуються понад 30 осіб, половина з них - у РФ, ще троє - на окупованих територіях

2 хв читати
Від НАБУ за кордоном переховуються понад 30 осіб, половина з них - у РФ, ще троє - на окупованих територіях

За даними Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), за кордоном переховуються понад 30 осіб, причетних до організації корупційних схем, близько половини з них - на території Російської Федерації.

"Станом на 30.06.2018 року понад 30 осіб, підслідних НАБУ, і, на думку детективів, причетних до зловживань, переховуються від слідства за кордоном. Причому близько половини з них, за даними слідства - на території Російської Федерації. Ще три людини переховуються, ймовірно, на тимчасово окупованих територіях Донецької області та Автономної Республіки Крим", - зазначено в звіті про діяльність НАБУ за I півріччя 2018 року, оприлюдненому у вівторок на сайті Бюро.

У контексті міжнародної діяльності НАБУ, пов'язаної з екстрадицією в Україну осіб, підозрюваних у корупційних злочинах, з 30 осіб, які переховуються за кордоном, в міжнародний розшук оголошено 21 особу. "Щодо 16 осіб направлено запити до інших держав, з огляду на їх затримання або встановлення місця перебування", - зазначено у звіті НАБУ.

У свою чергу прес-служба НАБУ зазначає, що багато корупційних схем реалізуються за участю компаній, зареєстрованих за кордоном. Географія цих суб'єктів господарювання охоплює не менше 23 країни на трьох континентах.

"На думку детективів, українські корупціонери обирають місця "прописки" незаконно отриманих коштів у державах зі спрощеною системою реєстрації, ускладненим порядком розкриття інформації і високим ступенем конфіденційності. Збиток, завданий державним інтересам за участю іноземних контрагентів, обчислюються в 1,84 млрд грн, $22, 07 млн і EUR12,03 млн", - зазначено в повідомленні прес-служби Бюро.

Для отримання інформації про кінцевих бенефіціарів таких структур і про рух коштів, виведених з України, НАБУ направляє запити про міжнародну правову допомогу до компетентних органів інших держав. З початку розслідувань Нацбюро направило до 61 державу 371 запит про міжнародну правову допомогу і 182 запити вже виконані.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Франція в Радбезі ООН закликала до створення позитивної динаміки для врегулювання конфлікту на Донбасі

Нацрада з телерадіомовлення 22-23 липня проведе позапланову перевірку телеканалу NewsOne

Суд узяв під домашній арешт ще одного підозрюваного в нападі на харківського телеоператора Макарюка

Мін'юст зареєстрував Державну митну службу

Закон про мову набуває чинності з 16 липня

Москалькова та Денісова обмінялися списками ув'язнених росіян і українців

Денісова заявляє про намір разом із Москальковою звернутися до президентів Росії та України з проханням про помилування засуджених

ДБР розслідує справу за фактом можливого використання суддями КС службового становища для впливу на екс-голову суду Шевчука

Поліція почала розслідування незаконної вирубки лісу в Чугуївському районі

Співзасновника monobank Дубілета призначено радником т.в.о. глави СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА