Інтерфакс-Україна
07:45 24.08.2018

У Києві проведуть обстеження конструкції моста Патона для подальшої реконструкції

1 хв читати
У Києві проведуть обстеження конструкції моста Патона для подальшої реконструкції

Київська міська рада спільно з Інститутом електрозварювання проведе реконструкцію моста імені Євгена Патона, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

"Міст Патона потребує капітального ремонту. Через тривалу експлуатацію на металоконструкціях і металевих поперечних балках відбуваються незворотні процеси корозійних пошкоджень", - сказано на сайті мерії в четвер.

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про початок реконструкції.

"Документ передбачає виділення 4 млн грн на проведення чергового спеціального комплексного обстеження конструкції моста Патона, за результатами якого буде визначено обсяг необхідних робіт і розроблятиметься проект майбутньої реконструкції", - повідомили в КМДА.

В інформації зазначається, що роботи з реконструкції здійснюватимуться спільно з Інститутом електрозварювання ім. Є. О. Патона Національної академії наук України.

"Директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, профільний Департамент і замовник виконання робіт з реконструкції КК "Київавтодор" будуть враховувати всі рекомендації та напрацювання, а також консультації з фахівцями Інституту ім. Є. О. Патона на всіх етапах проектування і виконання будівельних робіт", - йдеться в повідомленні.

Проект почнуть розробляти цього року.

У КМДА нагадали, що міст Патона через Дніпро був введений в експлуатацію в 1953 році. Реконструювали міст лише раз, у 2004 році, коли з мосту демонтували трамвайні колії. Відтоді поточні ремонтні роботи відбувалися тільки на невеликих ділянках моста.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

Кошта дякує Стармеру за зібрання «коаліції бажаючих» і говорить, що Росія повинна продемонструвати політичну волю, щоб зупинити війну

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА