Інтерфакс-Україна
07:49 26.08.2018

Бойовики 33 рази обстріляли позиції ЗС України, втрат немає

1 хв читати
Бойовики 33 рази обстріляли позиції ЗС України, втрат немає

За минулу добу бойовики на Донбасі 33 рази обстріляли позиції Збройних сил України, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил (ООС).

"Противник 33 рази відкривав вогонь по позиціях наших військ, в тому числі 7 разів з озброєння, забороненого мінськими домовленостями ... Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил немає" йдеться у зведенні, опублікованому на сторінці прес-центру штабу в соцмережі Фейсбук в середу вранці.

Бойовики НВФ вели прицільний вогонь з мінометів калібру 120 і 82 мм, БМП, гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

У штабі наголосили, що обстріли здійснювалися по захисниках населених пунктів Кримського, Золотого, Луганського, Зайцевого, Південного, Шумів, Залізного, Авдіївки, Мар'їнки, Новомихайлівки, Новотроїцького, Гранітного, Чермалика, Гнутового, Павлополя, Лебединського, Водяного і Широкиного

"На Луганському напрямку поблизу населеного пункту Кримське, на Світлодарському напрямку - біля Луганського, на Горлівському напрямку - довкола населених пунктів Зайцеве і Південне, і на Донецькому напрямку - поблизу Авдіївки противник застосовував міномети. Військовослужбовці Об'єднаних сил відбили атаку ворога і залишилися на займаних позиціях" повідомляють в штабі ООС.

За даними розвідки, за минулу добу 1 бойовик знищений, ще 3 отримали поранення

ОСТАННЄ

Фігурант "Мідас" Миронюк може вийти під заставу в 136,6 млн грн – матеріали справи

МЗС та ЦСК забезпечать цілодобове реагування на ворожі інформкампанії проти України, зокрема із залученням ШІ

Усі фігуранти плівок НАБУ про корупцію в енергетиці мають негайно піти з посад – голова комітету Ради

Умєров: Будь-які спроби пов’язати мою роботу в Міністерстві оборони з "впливом" якихось осіб – безпідставні

Уряд достроково припинив повноваження наглядової ради НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

Милованов заявив про вихід зі складу наглядової ради "Енергоатома" через відсутність адекватної реакції на ситуацію

Померли гендиректор Bosch Ukraine Бульда та книговидавець Степурін

Ексвіцепрем’єр-міністру Чернишову повідомлено про ще одну підозру – НАБУ

Прокурор САП вперше підтвердив участь Галущенка у корупцій схемі, викритій під час операції "Мідас"

11.11.1918, 11 година ранку: дві хвили мовчання, вінки з червоних маків і маки на одязі – у бельгійському Іпрі вшанували пам'ять загиблих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА