Інтерфакс-Україна
11:17 26.08.2018

У Словаччині затримали двох громадян України, які дельтапланом переправляли нелегалів до ЄС

1 хв читати
У Словаччині затримали двох громадян України, які дельтапланом переправляли нелегалів до ЄС

22 серпня у Словаччині поблизу прикордонного села Грань недалеко від українсько-словацького кордону словацькі правоохоронці затримали двох громадян України, які нелегально дельтапланом переправили до Словаччини громадянина Афганістану, повідомляє видання Мukachevo.net.

"Словацькі правоохоронці виявили двомісний дельтаплан, який летів із Закарпаття та приземлився у Словаччині. Як інформують у словацькій поліції, дельтапланом керував українець - Ігор М. Ще один українець - Василь Д. - допомагав йому з посадкою. Також під час спецоперації затримали громадянина Афганістану - Мохаммеда В. та одного словака" - йдеться в повідомленні на сайті видання в суботу ввечері.

Під час затримання один із українських громадян чинив опір, після чого його доправили до лікарні. Громадянина Афганістану в порядку реадмісії відразу повернули до України. Громадянам України загрожує ув'язнення терміном від трьох до восьми років за переправлення нелегалів до ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В разі припинення вогню Україні знадобиться ще більша армія і більша допомога США та Європи, щоб стримувати РФ – ISW

Орбан анонсував звільнення від податків на доходи матерів двох і більше дітей

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА