Інтерфакс-Україна
07:10 27.08.2018

У Десантно-штурмових військах ЗСУ сформовано новий підрозділ

2 хв читати
У Десантно-штурмових військах ЗСУ сформовано новий підрозділ

Для виконання певних завдань в одній з окремих військових частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України сформована комендатура десантного забезпечення, до складу якої входить відділення десантного забезпечення.

"Завдання цього колективу полягають в "інфільтрації" передових груп повітряним шляхом у конкретний район місцевості, проведення метеорозвідки, розвідки майданчиків приземлення, прийому основних сил десанту тощо. Особовий склад з відповідним спорядженням буде виконувати стрибки з парашутом типу "крило" зі значних висот , в різних метеоумовах, ніч-день, з літаків або вертольотів", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Міноборони України.

Також на базі цього підрозділу в перспективі буде сформована парашутна команда десантно-штурмових військ. І ці спортсмени-парашутисти візьмуть участь в престижних змаганнях, різних заходах, показових виступах тощо.

Крім того, безпосередніми завданнями можуть бути пошуково-рятувальні операції.

Як зазначає заступник командувача Десантно-штурмової військ - начальник повітряно-десантного управління полковник Юрій Галушкин - підготовка фахівців на ці посади відбуватиметься в Україні, за програмою курсу AFF (Accelerated Free Fall), розроблена Кеннетом Колеманом для проведення інтенсивного і індивідуального навчання людей , які займаються парашутним спортом. Дана програма є найбільш безпечною, і тому широко відома в світі.

Начальником відділення призначений досвідчений спортсмен-парашутист молодший лейтенант Андрій Бондарчук. На його рахунку більше тисячі стрибків з парашутом.

"Я добре пам'ятаю свій перший стрибок, тоді мені було всього 16 років. Любов до стрибків з парашутом мені надав мій батько, який свого часу проходив службу в лавах аеромобільної бригади", - розповів А.Бондарчук.

"У цивільному житті, парашутний спорт - дороге задоволення, необхідне спеціальне спорядження, постійні тренування тощо. Ми ж запрошуємо до нас людей, які обожнюють парашутний спорт, планують пов'язати своє життя з небом, сміливі та цілеспрямовані люди", - зазначив офіцер .

Підготовку особового складу відділення десантного забезпечення здійснюватимуть кращі інструктори, відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Також у перспективі навчання за кордоном.

"Після закінчення навчання Accelerated Free Fall парашутист зможе виконувати повороти в повітрі, передні і задні сальто, демонструвати вміння пересуватися у вільному падінні в потрібному напрямку. Безпосередньо вивчатимуться заходи безпеки і дії в особливих випадках, уміння орієнтуватися в повітрі поряд з іншими парашутистами, здійснювати приземлення в заданий квадрат з точністю до метра", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликав усю Європу та інших партнерів створити трибунал щодо злочину російської агресії

Шмигаль обговорив з Ламмі розвиток двостороннього стратегічного партнерства і ситуацію на фронті

Паліса обговорив з Кубілюсом підвищення обороноздатності України

Міносвіти пояснило, хто з випускників і випускниць 9 і 11 класів отримає свідоцтво з відзнакою

Мерц: 30-денне припинення вогню буде тестом для Путіна

Львів зібрав 35 іноземних делегацій на День Європи

В Україні на вихідних очікуються дощі, місцями заморозки на поверхні ґрунту

Британія додала до санкційних списків щодо Росії СК "Согласіє", компанії з Гонконгу та Норвегії, понад 100 танкерів

Глави МЗС країн Європи прибули до Львова для участі у двох важливих подіях

Лідери країн-членів JEF обговорили із Зеленським і Трампом перспективи 30-денного припинення вогню: ситуація рухається

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА