Інтерфакс-Україна
08:00 28.08.2018

Донецька прокуратура порушила справу стосовно депутата Артемівської міськради за незадекларовані земельні ділянки

1 хв читати
Донецька прокуратура порушила справу стосовно депутата Артемівської міськради за незадекларовані земельні ділянки

У Донецькій області прокуратура відкрила виробництво щодо депутата Артемівської міської ради за невнесення до щорічної декларації відомостей про придбання восьми земельних ділянок, повідомила прес-служба прокуратури Донецької області.

Встановлено, що депутат знехтував вимогами антикорупційного законодавства та не надав в Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК - ІФ) у встановлений законом 10-денний термін відомості про право власності восьми земельних ділянок загальною площею 50 га, які він придбав протягом 2017-2018 років.

Як зазначається, правопорушник відмовився визнавати свою провину в судовому засіданні і заявив, що нібито апарат районної ради не повідомив його про відповідні зміни в законодавстві "Про запобігання корупції".

"Тим часом, навіть після складання відносно нього адміністративних протоколів депутат зазначені позиції щодо майнового стану не задекларував", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Суд, згідно з доводами прокуратури, визнав депутата винним у скоєнні вказаного правопорушення та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Облрада: Удари по трасах за Павлоградом та атаки на Тернівку не випадкові - загроза для людей і економіки Дніпропетровщини

Генштаб зафіксував впродовж доби 179 бойових зіткнень

Трамп заявив, що може "врятувати" ООН від фінансового колапсу, однак не підтвердив, чи США сплатять заборгованість

Ворог завдав удари по 35 населених пунктах Запорізької області, поранено 10 людей - ОВА

У січні окупанти захопили майже вдвічі менше території, ніж у грудні - 245 кв. км - DeepState

Сьогодні Дніпропетровщина в жалобі за шахтарями, загиблими в результаті ворожої атаки - ОВА

Російські війська обстріляли житлові квартали Дніпровського району Херсона, відомо про двох постраждалих

Окупанти за добу втратили 850 осіб та 148 од. спецтехніки - Генштаб

2 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Черкащина зазнала масованої атаки БпЛА, є пожежі та четверо травмованих - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА