Інтерфакс-Україна
13:28 28.08.2018

Трамп обвинуватив Google в тому, що пошуковик "ховає" новини про успіхи його адміністрації

1 хв читати
Трамп обвинуватив Google в тому, що пошуковик "ховає" новини про успіхи його адміністрації

Президент США Дональд Трамп у вівторок виступив з критикою на адресу компанії Google, заявивши, що в пошуковику він побачив про себе лише новини "фейкових ЗМІ".

"Результати пошуку Google за запитом "Trump News" показують лише точку зору й освітлення подій фейкових ЗМІ. Іншими словами, вони їх фальсифікують для мене та інших так, щоб майже всі історії та новини були поганими", - написав Д.Трамп у Twitter.

За словами Д. Трампа, "96% результатів із "Trump News" виходять від національних ЗМІ лівого спрямування, що дуже небезпечно".

"Google та інші пригнічують голоси консерваторів і ховають хорошу інформацію та новини. Вони контролюють, що ми можемо та не можемо бачити", - написав Д.Трамп.

Президент заявив, що ситуація з пошуком Google "дуже серйозна", і він планує зайнятися вирішенням цього питання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала внаслідок ворожої атаки на Одесу – МВА

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА