Інтерфакс-Україна
13:54 28.08.2018

У Миколаєві знайшли повішеним військовослужбовця за контрактом

1 хв читати

У Центральному районі Миколаєва знайшли військовослужбовця військової служби за контрактом 79 окремої десантно-штурмової бригади (ОДШБр) без ознак життя, повідомляє ця бригада.

"27 серпня в одному з домоволодінь Центрального району було знайдено тіло військовослужбовця військової служби за контрактом бригади без ознак життя. Попередня причина смерті - механічна асфіксія через повішення", - йдеться в повідомленні 79 ОДШБр на сторінці у Facebook у вівторок.

Тривають слідчі дії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА