Інтерфакс-Україна
16:36 28.08.2018

Українці підтримують звільнення співробітників органів влади ОРДЛО після звільнення Донбасу

2 хв читати

Більшість українців загалом і жителів підконтрольних Києву територій Донбасу зокрема, вважають, що представники органів влади самопроголошених республік окремих районів Донецької та Луганської областях не мають зберегти свої робочі місця після відновлення Україною контролю над цими територіями.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження "Кальміуської групи", яке провела компанія GfK Ukraine, презентовані на прес-конференції у вівторок у Києві.

73% українців і, зокрема, 60% жителів підконтрольної частини Донбасу вважають, що представники середньої та нижньої ланки органів влади самопроголошених республік не мають зберегти свої робочі місця після відновлення контролю України над ОРДЛО. При цьому 21% українців і 29% жителів підконтрольних частин Донецької та Луганської області дотримуються протилежної думки.

Щодо керівників органів влади самопроголошених республік - 77% українців і 65% жителів підконтрольної частини Донбасу вважають, що ці люди не мають зберегти свої робочі місця. Протилежна думка в 17% українців і майже кожного четвертого (24%) жителя підконтрольної частини Донбасу.

Водночас більшість як українців загалом, так і жителів Донбасу зокрема, вважають, що свої робочі місця мають зберегти фахівці сфери охорони здоров'я, освіти, соціального захисту та комунальних послуг, які залишилися працювати на непідконтрольних територіях Донбасу.

Більше ніж 90% як українців загалом, так і жителів Донбасу зокрема, вважають, що свої робочі місця мають зберегти лікарі та фахівці середньої та нижньої ланки охорони здоров'я. Про доцільність збереження робочих місць за співробітниками керівної ланки охорони здоров'я на непідконтрольній частині Донбасу висловлюються три чверті громадян України загалом, і жителів підконтрольної частини Донбасу зокрема.

Водночас лише 78% усіх українців і 81% жителів підконтрольної частини Донбасу вважають, що свої робочі місця мають зберегти вчителі в ОРДЛО після відновлення контролю України над цими територіями. За те, щоб свої робочі місця зберегли співробітники керівної ланки сфери освіти, виступають 59% українців загалом і 66% жителів підконтрольного Донбасу зокрема.

Опитування провели з 3 до 19 травня 2018 року методом телефонних інтерв'ю з дзвінками на мобільні номери з випадковим генеруванням номера телефону. Вибірка становить 1980 респондентів, із них 528 - із підконтрольних українському уряду територій Донецької та Луганської областей. У таблицях, розданих журналістам, "представлені зважені дані та загальний обсяг зваженої вибірки як 1500 респондентів".

Максимальна похибка становить не більше ніж 2,5% для України та до 4,9% для Донецької та Луганської областей.

Дослідження здійснювалося по всіх областях, за винятком непідконтрольної частини Донбасу та Криму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Для нас важливо, щоб припинення вогню було повне, безумовне, і саме в цьому полягає українська позиція

МАГАТЕ вчергове має проблеми з заміною своєї команди на ЗАЕС, яка перебуває там понад два місяці – Гроссі

Стармер після зустрічі JEF: Підтримка України є "абсолютним фокусом" Британії та її північноєвропейських союзників

Макрон після розмов з Трампом очікує на 30-денне припинення вогню від РФ та попереджає інакше про рішучу відповідь

Внаслідок авіаудару на Сумщині загинула людина, ще одна зазнала поранень – ОВА

Зеленський ввів в дію санкції проти 58 росіян і 74 юросіб, серед них є компанії з Ірану, Узбекистану та Китаю (Гонконг)

Справедливий мир це засудження росії як країни-агресора – кардинал Бичок

Салліван відповів на критику щодо недостатньої підтримки України при Байдені та наголосив, що справжній мир - через силу

Португалія візьме участь у зустрічі Коаліції охочих - прем’єр-міністр

В Києві 10-11 травня можливі деякі обмеження руху центральними вулицями у зв’язку з урочистими заходами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА