Інтерфакс-Україна
12:29 29.08.2018

СБУ розшукує свідків знищення двох вертольотів Мі-8 біля гори Карачун поблизу Слов'янська в 2014 роц

1 хв читати
СБУ розшукує свідків знищення двох вертольотів Мі-8 біля гори Карачун поблизу Слов'янська в 2014 роц

Служба безпеки України розшукує свідків подій, під час яких були збиті два вертольоти Мі-8 і загинули українські військовослужбовці біля гори Карачун поблизу Слов’янська (Донецька обл.) в травні та червні 2014 року.

"Слідчий відділ Управління СБУ в Харківській області здійснює пошук очевидців та свідків подій 29.05.2014, 24.06.2014, під час яких біля гори Карачун поблизу Слов’янська було збито два вертольоти Мі-8, що призвело до загибелі військовослужбовців", - повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил на сторінці в соцмережі Facebook у середу.

Очевидців зазначених подій просять звертатися в Управління СБУ в Харківській області за телефонами: (057) 700-16-61, 707-95-30 або за адресою: м. Харків, вул. Мироносицька, 2.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА