Інтерфакс-Україна
08:05 30.08.2018

За "відкат" у проведенні тендера затримано двох співробітників аеропорту "Бориспіль"

2 хв читати
За "відкат" у проведенні тендера затримано двох співробітників аеропорту "Бориспіль"

У державному підприємстві міжнародного аеропорту "Бориспіль" на отриманні хабара в 141 тис. грн затримано двох посадових осіб, які за "відкати" впливали на проведення тендерів, повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

"Прокуратурою Київської області викрито двох посадових осіб державного підприємства міжнародного аеропорту "Бориспіль" на отриманні ними неправомірної вигоди в розмірі 141 тис. грн, яку чиновники вимагали від суб'єктів господарювання за участь в тендерах", - йдеться в повідомленні на сторінці відомства в Фейсбук в середу ввечері.

В інформації уточнюється, що вимагачі займали посади начальника служби закупівель і начальника відділу матеріально-технічного забезпечення служби закупівель аеропорту, в зв'язку з чим мали можливість впливати на проведення тендерів.

"Зазначені особи, використовуючи своє службове становище в корисливих цілях, впливали на проведення тендерів із закупівлі товарів, робіт і послуг, допускаючи до участі в зазначених операціях суб'єктів господарювання, при цьому отримуючи від останніх неправомірну вигоду (так звані "відкати") в розмірі 10 -20 відсотків від загальної суми тендеру", - сказано в повідомленні.

Крім того повідомляється, що під час затримання у одного із зазначених осіб були вилучені грошові кошти в сумі 40 тис. грн, а в іншого - в сумі 101 тис. грн.

Правопорушники затримані в порядку ст.208 КПК України.

Нині в кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам.

Досудове розслідування за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

Україна передала Єврокомісії другий внесок у межах Пакета розширення ЄС 2025 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА