Інтерфакс-Україна
08:12 30.08.2018

Один українець загинув, ще один у важкому стані внаслідок ДТП у Польщі

1 хв читати
Один українець загинув, ще один у важкому стані внаслідок ДТП у Польщі

Унаслідок ДТП у Польщі загинув один українець, ще один перебуває у важкому стані, повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич.

"За інформацією районної комендатури поліції в місті Мислібужі Західнопоморського воєводства, внаслідок ДТП загинув громадянин України. Інший громадянин України дістав значних травм і перебуває у важкому стані у воєводській лікарні міста Щецина", - сказав В.Кирилич у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

Він додав, що районна прокуратура міста Мислібужа розпочала провадження за фактом ДТП.

За його словами, консульство України в Гданську надає необхідну в такій ситуації організаційно-консультативну допомогу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА