Інтерфакс-Україна
18:19 30.08.2018

В Україні працює багатонаціональна інспекційна група Данії, яка відвідає частини ЗСУ на Донбасі

1 хв читати

У період з 27 серпня до 7 вересня 2018 року на території України перебуватиме багатонаціональна інспекційна група Данії в складі семи осіб для проведення інспекції оголошеного району відповідно до Розділу Х "Регіональні заходи" Віденського документа 2011 року про заходи зміцнення довіри та безпеки ("ВД-2011"), повідомляє прес-служба Генштабу Збройних сил України.

В управлінні верифікації Генерального штабу ЗС України повідомили, що до складу інспекційної групи Данії також увійшли представники Норвегії та Швеції.

Інспекційна група Данії прибула на запрошення української сторони з метою спостереження за військовою діяльністю ЗСУ, інших військових формувань та правоохоронних органів України, відповідно до інформування держав-учасниць ОБСЄ.

"Практика проведення таких заходів має важливе значення в контексті поширення серед держав-учасниць ОБСЄ правдивої та неупередженої інформації про ситуацію в Україні, що сприятиме зусиллям міжнародної спільноти, спрямованих на врегулювання", - йдеться в повідомленні.

Під час заходу інспекційна група планує відвідати військові частини та підрозділи ЗСУ в районі проведення Операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.

"Участь України у міжнародних договорах та угодах у сфері контролю над звичайними озброєннями є необхідною передумовою для пошуку нових шляхів удосконалення механізмів протистояння сучасним викликам та загрозам, а також сприяє створенню нових інструментів контролю над озброєнням", - наголосили в Генштабі ЗСУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Батьки дітей, які навчаються онлайн, тепер мають право працювати дистанційно

"Мінеральна" угода між США та Україною під загрозою зриву через нові вимоги Вашингтона – ЗМІ

Вашингтон розширив санкції проти іранської нафтохімічної промисловості

Через ворожий обстріл села на Харківщині загинув мирний житель - прокуратура

Останній дзвоник у школах Києва прозвучить 30 травня - КМДА

Точицький про виступ російської співачки на фоні зруйнованого міста: це і є суть російської культури

Зеленський, можливо, відвідає Прагу 4 травня - ЗМІ

Разом Україна і Молдова сильніші на переговорному шляху про вступ в ЄС - Стефанішина

Триста засуджених колаборантів очікують виїзду до РФ у межах можливого обміну на українців – проєкт "Хочу к своим"

Рада дозволила комунальним підприємствам використовувати громадський транспорт, отриманий як гумдопомога

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА