11:44 31.08.2018

Аваков розраховує на збільшення бюджету МВС для підвищення зарплати та соцпакета бійців КОРД

2 хв читати
Аваков розраховує на збільшення бюджету МВС для підвищення зарплати та соцпакета бійців КОРД

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сподівається на збільшення бюджету відомства для підвищення заробітної плати та соціальних пільг для співробітників підрозділу поліції особливого призначення.

"Рівень кваліфікації тих, хто працює в КОРД, дуже високий. І питання полягає в тому, щоб стимулювати, щоб мотивація була висока... Саме тому ми говоримо про адекватну заробітну плату, щоб у "кордівця" була зарплата не як у водія хлібовозки – за всієї поваги - а все-таки трохи вища", - сказав міністр журналістам у п'ятницю в Києві після церемонії випуску спецназівців КОРД.

Також, за словами міністра, йдеться і про спеціальну програму іпотеки для бійців спецпідрозділу. "Все це буде представлено і, я думаю, закладено в поточному бюджеті, який буде запропоновано парламенту", - повідомив глава МВС.

А.Аваков нагадав, що допомогу у формуванні нової поліції України надають американські, японські та канадські партнери. "Це дуже багатофакторна допомога, але ми маємо дуже чітко розуміти, що державний бюджет України - головний донор, головний у забезпеченні роботи поліції. 97-98% - держбюджет, 2-3% - допомога наших партнерів", - сказав міністр.

У свою чергу глава Національної поліції України Сергій Князєв розповів, що рішення про задіяння підрозділу КОРД приймається тільки на рівні керівника поліції області або глави Нацполіції.

"У Нацполіції працюють близько 4 тис. спецназівців, а КОРД є тим підрозділом, який застосовується як крайній захід для знешкодження правопорушників", - зазначив глава Нацполіції.

Він уточнив, що підрозділ КОРД уже повністю сформовано, але постійно триває відбір для доукомплектації. "За максимальним штатним розкладом доукомплектувати необхідно ще 15-20% бойового крила КОРД", - додав він.

У підрозділах КОРД, які вже є в кожній області України, загалом працюють понад 500 осіб. Зарплата бійця штурмового підрозділу КОРД наразі становить 18 тис. грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА