Інтерфакс-Україна
08:02 01.09.2018

Трамп незадоволений витоком в ЗМІ інформації про торговельні переговори з Канадою

2 хв читати
Трамп незадоволений витоком в ЗМІ інформації про торговельні переговори з Канадою

Президент США Дональд Трамп в п'ятницю висловив невдоволення тим, що в ЗМІ потрапила його думка щодо торговельних переговорів з Канадою, висловлена не для публіки.

"Я дав коментарі агентству "Блумберг" з приводу Канади - не під запис; а ця значуща угода була безцеремонно порушена. Чудово, ще один ганебний репортаж. Я звик до цього. Принаймні, Канада знає, в чому полягає моя позиція!" - написав президент на своїй сторінці в "Твіттері".

Видання "Хілл" уточнює, що раніше в канадській газеті "Торонто сан" з'явилася конфіденційно озвучена позиція Д. Трампа з безкомпромісного підходу на переговорах з торгівлі з Канадою.

"Хілл" вказує, що ці зауваження Д. Трампа, мабуть, прозвучали напередодні - під час інтерв'ю "Блумбергу" в Овальному кабінеті Білого дому.

"Торонто сан" зазначила, що хоча "Блумберг" прийняв умову Д. Трампа не публікувати його коментарів щодо переговорів з Канадою, але безпосередньо між канадською газетою і Білим домом подібної угоди не було.

"Хілл" зазначає, що неясно, яким чином приватні коментарі Д. Трампа потрапили в розпорядження "Торонто сан".

Американський президент регулярно критикує роботу ЗМІ в США. У січні цього року на сайті Республіканської партії він опублікував список журналістів, яким він присудив власне вигадану премію за публікацію недостовірних повідомлень. У ньому опинилися, в тому числі, телеканал Сі-Ен-Ен, газета "Нью-Йорк таймс", газета "Вашингтон пост".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські компанії готові виробити мільйони дронів наступного року, проте є потреба у фінансуванні, - Міноборони

Найближчі два дні в Україні буде сухо та тепло, на півдні до 30°

Туск призначить заступника голови МЗС радником, щоб усунути помічників Навроцького від переговорів щодо України

Повідомлено про підозру 23-річній киянці за поширення в Інстаграмі фото з прапором Третього Рейху

УЧХ передав Запорізькій обласній клінічній лікарні реабілітаційне обладнання

У Купʼянську ворожий дрон влучив в автомобіль, постраждало подружжя

Мін’юст пропонує зміни до порядку виконання Конвенції про міжнародне викрадення дітей

У Чернігові через атаку "шахедів" травмовано двох жінок, виникла пожежа на підприємстві

Окупанти продовжили просування в районі Лимана, Покровська та Гуляйполя, але темпи знизились, - DeepState

Генпрокурор: Кількість підозр місцевим чиновникам – це не про піар, не чекайте толерантності до корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА