Інтерфакс-Україна
07:40 02.09.2018

Бойовики 11 разів обстріляли позиції ЗС України, один військовослужбовець загинув, ще двоє отримали поранення

1 хв читати
Бойовики 11 разів обстріляли позиції ЗС України, один військовослужбовець загинув, ще двоє отримали поранення

За минулу добу бойовики на Донбасі 11 разів обстріляли позиції Збройних сил України, один військовослужбовець Збройних сил України загинув, і ще двоє отримали поранення, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил (ООС).

"Окупанти 11 разів відкривали вогонь по позиціях наших військ. Озброєння, забороненого мінськими домовленостями, противник при цьому не застосовував ... Противник помітно зменшив кількість обстрілів, хоча і не припинив їх на час "шкільного" перемир'я повністю", - йдеться у зведенні, опублікованому на сторінці штабу ООС в Фейсбук в неділю вранці.

Бойовики вели прицільний вогонь з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Обстріли здійснювалися поблизу населених пунктів Кримське, Троїцьке, Південне, Павлопіль, Водяне та Широкине.

"Підрозділи Об'єднаних сил дотримуються взятих на себе зобов'язань з припинення вогню. При веденні бойових дій за минулу добу один військовослужбовець Об'єднаних сил загинув, і ще двоє отримали поранення", - сказано в повідомленні.

Разом з тим, за минулу добу трьох бойовиків російсько-окупаційних військ було знищено, ще двох поранено.

З початку поточної доби бойовики двічі обстріляли позиції українських військ. На донецькому напрямку - поблизу Мар'їнки зі стрілецької зброї, на маріупольському - зі стрілецької зброї і гранатометів біля Лебединського. Втрат серед українських захисників немає.

ОСТАННЄ

Милованов заявив про вихід зі складу наглядової ради "Енергоатома" через відсутність адекватної реакції на ситуацію

Померли гендиректор Bosch Ukraine Бульда та книговидавець Степурін

Ексвіцепрем’єр-міністру Чернишову повідомлено про ще одну підозру – НАБУ

Прокурор САП вперше підтвердив участь Галущенка у корупцій схемі, викритій під час операції "Мідас"

11.11.1918, 11 година ранку: дві хвили мовчання, вінки з червоних маків і маки на одязі – у бельгійському Іпрі вшанували пам'ять загиблих

Обмеження електрики у середу будуть всю добу у більшості регіонів

Уряд розпочав виплату нацкешбеку за серпень

Росіяни збільшують штурми на Покровському напрямку і у Запорізькій області - Зеленський

Учасники схеми корупції у енергетиці передавали кошти ексвіцепрем’єр-міністру України - НАБУ

У ДШВ показали кадри підриву російського логістичного НРК поблизу Покровська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА