Інтерфакс-Україна
19:56 02.09.2018

Поліція знайшла в Часовому Ярі у родича бойовика схованку з автоматом і боєприпасами

1 хв читати
Поліція знайшла в Часовому Ярі у родича бойовика схованку з автоматом і боєприпасами

Поліцейські Донецької області викрили учасника незаконних збройних формувань і вилучили зброю, яку він зберігав у схованці вдома у своєї співмешканки в м.Часів Яр Бахмутської міськради, не повідомивши їй про це, повідомляє Бахмутський відділ поліції Донецької області.

"Співробітники карного розшуку, відпрацьовуючи інформацію про діяльність бойовика в рамках спецоперації "Зброя та вибухівка", виявили в Часовому Ярі диверсійну схованку. Автомат Калашникова і 90 набоїв вилучені в будинку людини, яка є родичем терориста", - йдеться в повідомленні.

Поліцейські встановили, що 30-річний житель с.Калинівка в складі незаконного збройного формування протягом декількох місяців в 2014 році чергував на блокпосту і патрулював Часів Яр з автоматичною зброєю в руках. Під час звільнення окупованого міста бойовик утік, "приніс додому до своєї співмешканки автомат і сховав; про схованку нікому не повідомив".

За попередньою інформацією, автомат був викрадений з військової частини в Автономній Республіці Крим і після анексії півострова потрапив в Донецьку область.

Відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами), ведеться слідство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА