Інтерфакс-Україна
08:46 03.09.2018

Дутерте вибачився перед Обамою за образу дворічної давності

1 хв читати
Дутерте вибачився перед Обамою за образу дворічної давності

Філіппінський лідер Родріго Дутерте вибачився за свої висловлювання дворічної давності щодо екс-президента США Барака Обами, якого він назвав "сучим сином". Про це повідомляє газета Philippine Star.

"Пане Обама, я перепрошую за свої слова. Знайте, що це була просто балаканина. Ми дуже добре засвоїли наші уроки", - сказав Дутерте. Він додав, що пробачив Обамі його критику боротьби влади Філіппін з наркоторговцями, розпочатої в 2016 році.

Тоді на саміті США - АСЕАН Обама заявив про намір запитати у Дутерте щодо позасудових страт на Філіппінах. У відповідь філіппінський лідер назвав Обаму "сучим сином". Після цього Обама скасував зустріч з Дутерте.

Газета відзначає, що в результаті кампанії проти наркоторговців на Філіппінах без суду були вбиті більше 4 тис. людей.

ОСТАННЄ

Один загиблий і щонайменше четверо поранених внаслідок ворожих ударів у Донецькій області – ОВА

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА