Інтерфакс-Україна
15:31 04.09.2018

Анкара ніколи не визнає анексії Криму Росією - Аваков після зустрічі з турецьким колегою

1 хв читати
Анкара ніколи не визнає анексії Криму Росією - Аваков після зустрічі з турецьким колегою

У вівторок, 4 вересня, у рамках робочого візиту до Турецької Республіки міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з міністром внутрішніх справ Туреччини Сулейманом Сойлу.

"Сторони обговорили співробітництво у сфері протидії транснаціональній організованій злочинності, тероризму, захисту інформації та кібербезпеки. Окремо А.Аваков звернув увагу на посилення співпраці в питаннях протидії торгівлі людьми та наркозлочинності", - повідомляє Департамент комунікації МВС України.

Також глава українського відомства подякував колезі за безкомпромісну політику щодо Криму.

"Я хочу подякувати міністру за принципову позицію Туреччини, Анкара не визнає і ніколи не визнає анексію Криму Росією. Для нас це вкрай важливо", - зазначив А.Аваков.

Глава МВС Туреччини зазначив, що Україна - це суверенна держава з недоторканними кордонами і Туреччина це поважає.

"Хочу подякувати офіційному Києву за підтримку татар у Криму, їхнього права на життя і свободи", - наголосив він.

Також на зустрічі були присутні голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал і заступник голови української Національної поліції В'ячеслав Аброськін.

А.Аваков перебуває з офіційним візитом у Турецькій Республіці. Заплановано зустрічі з керівниками правоохоронних відомств, ознайомлення з роботою вертолітних підрозділів турецької жандармерії і системою берегової охорони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

Судитимуть посадовця Голосіївської РДА Києва за заволодіння майже 1 млн грн коштів під час капремонту укриття

В Києві пасажир понівечив ножем обличчя водію трамвая

Міноборони України: Військові шпиталі вперше отримали гігієнічні набори для поранених

Міносвіти і Інститут розвитку освіти оголосили другий набір на навчання "Школи авторів"

Прем'єр Гренландії розпорядився готуватися до військового вторгнення США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА