Інтерфакс-Україна
17:05 04.09.2018

Поліцейські в Донецькій області за тиждень виявили чотирьох бойовиків

1 хв читати
Поліцейські в Донецькій області за тиждень виявили чотирьох бойовиків

У Донецькій області за тиждень поліцейські виявили чотирьох бойовиків, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

"Деякі з них перехоувалися від поліції, намагаючись уникнути відповідальності, але були виявлені і судом їм буде призначено покарання. Інші здалися добровільно і після необхідних процесуальних дій повернуться до нормального життя", - повідомляє МВС на сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

Зараз у рамках проведення операції об'єднаних сил поліція перевіряє діяльність колишніх учасників незаконних збройних формувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінекономіки ініціює гранти на будівництво овочесховищ

Підпал трави знищив одразу 18 російських офіцерів під окупованими Пологами

Повну енергоавтономність мають 53% медзакладів спроможної мережі, прифронтових територій та Києва

Виїзним консульським обслуговуванням скористались понад 1 тис українців за кордоном з початку місяця – Сибіга

ЦПД спростував нібито примус українців з боку канадської влади доводити, що ті не є "ухилянтами"

Уряд Австралії знизив стелю цін на російську нафту, запровадив санкції проти 95 суден "тіньового флоту" – Єрмак

Субота буде трохи теплішою за п'ятницю, дощі будуть невеликими та пройдуть лише на сході та заході України

Росіяни повідомляють про атаку безпілотниками на комплекс "Газпрому" у місті Салават, завод горить

Рада прийняла закон про заходи безпеки в школах

У Терапевтичному саду на ВДНГ в Києві висадять понад 12 тис. рослин - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА