18:46 06.09.2018

СБУ ініціювала застосування РНБО санкцій до ОК "РусАл", Judson Trading Limited та деяких іноземців, причетних до знищення "ЗАлК"

1 хв читати
СБУ ініціювала застосування РНБО санкцій до ОК "РусАл", Judson Trading Limited та деяких іноземців, причетних до знищення "ЗАлК"

Служба безпеки України припинила підривну діяльність іноземців щодо знищення ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" (ЗАлК), ініціювала застосування Радою нацбезпеки і оборони (РНБО) економічних санкцій стосовно ОК "РусАл", Judson Trading Limited та деяких іноземних громадян, причетних до знищення комбінату.

"Завдяки послідовній роботі служби вдалося припинити підривну діяльність іноземної сторони та повернути "ЗАлК" державі. Також єдине на території Євразії родовище блакитних кварцитів сьогодні знову перейшло до комбінату. Крім того, Служба безпеки ініціювала застосування Радою національної безпеки і оборони спеціальних економічних санкцій стосовно ОК "РусАл", Judson Trading Limited та іноземних громадян, причетних до знищення комбінату", - повідомляє прес-центр СБУ в четвер.

Крім того, в українській спецслужбі інформують, що нині слідчі СБУ у рамках кримінального провадження за ст.113, 191, 255 і 364 Кримінального кодексу України оголосили про підозру восьми причетним до спроб знищення "ЗАлК" зловмисникам, "серед яких представники російської об'єднаної компанії "РусАл".

У СБУ наголосили, що "діяльність путінських кишенькових олігархів, спрямована на розвал одного з флагманів металургійної промисловості України - Запорізького виробничого алюмінієвого комбінату в інтересах російських виробників металу", є прикладом агресивної політики у рамках гібридної війни проти України.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В УПЦ (МП) повідомляють про напад вандалів і спробу підпалу храму в Кривому Розі

Грузія може стати "мостом", що сприяє зростанню вантажообігу між ЄС і Китаєм - прем'єр

Грузія може стати "мостом", що сприяє зростанню вантажообігу між ЄС і Китаєм

Спецпредставник США пропонує "заморозити" конфлікт у Сирії станом на літо 2018 року і врегулювати його під егідою ООН

Помічник президента РФ заявив про відсутність перспектив нормалізації відносин зі США

Клімкін: Будь-який газотранспортний проект без повноцінного застосування європейських правил - це сіра зона для російських маніпуляцій

Абе висунув Трампа на Нобелівську премію на прохання Вашингтона

Правоохоронці провели оперативно-профілактичні рейди в Маріуполі, Сартані і Гнутовому

Правоохоронці провели оперативно-профілактичні рейди в Маріуполі, Сартані і Гнутовому

США в основному виконали свої цілі на північному сході Сирії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА