Інтерфакс-Україна
07:15 07.09.2018

МВС України та національна розвідувальна організація Туреччини співпрацюватимуть в сфері боротьби з організованою злочинністю

1 хв читати
МВС України та національна розвідувальна організація Туреччини співпрацюватимуть в сфері боротьби з організованою злочинністю

Міністерство внутрішніх справ України і національна розвідувальна організація Туреччини співпрацюватимуть в сфері боротьби з організованою злочинністю, йдеться в повідомленні Департаменту комунікації МВС України.

"Співпраця здійснюватиметься в сфері компетенції Нацполіції і Державної прикордонної служби" - йдеться в повідомленні на сайті МВС України в четвер увечері.

Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і директора Національної розвідувальної організації Туреччини Хакана Фідана.

"Домовилися про співробітництво та обмін оперативною інформацією в сфері компетенції Нацполіції і прикордонної служби для боротьби з організованою злочинністю", - зазначив А Аваков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: РФ знову провалила встановлені Путіним терміни захоплення Покровська та Купʼянська

Хор "Гомін" не братиме участь у концерті "Кварталу 95" - співдиректор Львівського органного залу

Умєров: Узгоджено активізацію переговорів про звільнення 1 200 українських полонених

Зеленський провів нараду з Федоровим щодо подальшої цифровізації державних послуг

Ми боремося за європейський вибір України – Ахметов привітав з 25 річчям SCM, яка до ювілею оновила айдентику

Росіяни ймовірно розстріляли двох українських військових на околицях Затишшя — Лубінець

Троє загиблих і шестеро поранених через чергові обстріли Херсонщини

Одна людина загинула, одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Запорізький район - ОВА

Українські дрони знищили 4 пускові установки ЗРК С-400 "Тріумф" і два радари у Новоросійську - джерела

Зеленський: Починаємо перезавантаження ключових державних підприємств, які працюють у галузі енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА