19:48 07.09.2018

Росія намагалася шпигувати за французьким супутником у 2017 році, стверджують у Парижі

1 хв читати
Росія намагалася шпигувати за французьким супутником у 2017 році, стверджують у Парижі

Міністр оборони Франції Флоранс Парлі в п'ятницю заявила, що Росія за допомогою свого супутника намагалася шпигувати за італійсько-французьким супутником у 2017 році, повідомляють місцеві ЗМІ.

За її словами, російською "ціллю" став телекомунікаційний супутник Athena-Fidus, який забезпечує безпечний зв'язок, зокрема, між збройними силами Франції та Італії.

Виступаючи в п'ятницю в науковому центрі космічних досліджень у Тулузі, Ф.Парлі зазначила, що таку діяльність російська сторона провадила за допомогою супутника, відомого під назвами "Промінь" або "Олімп".

"У той час як Athena-Fidus продовжував у штатному режимі обертатися над Землею, один супутник наближався до нього дуже близько, навіть занадто близько... Цей супутник "з великими вухами" називався "Промінь-Олімп", це добре відомий російський супутник", - наводить видання "Ліберасьон" слова французького міністра.

За її словами, це було схоже на "шпигунство".

Між тим, Ф.Парлі зазначила, що крім Росії свою "агресивну" присутність у космосі нарощують США і Китай.

"Ми знаємо, що інші потужні космічні держави запускають на орбіти деякі об'єкти, щоб перевірити потенціал своїх наступальних можливостей та здійснити маневри, які майже не залишають сумнівів щодо їхніх агресивних мотивів", - сказала глава міноборони Франції.

"Ми в небезпеці. Ставки високі", - наголосила Ф.Парлі, говорячи про розклад сил у космосі.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА