Інтерфакс-Україна
15:15 08.09.2018

Кіберполіція виявила хакера, що створював ПЗ для викрадення паролів інтернет-банкінгу і акаунтів в соцмережах

1 хв читати
Кіберполіція виявила хакера, що створював ПЗ для викрадення паролів інтернет-банкінгу і акаунтів в соцмережах

Українська кіберполіція викрила хакера, який створював віруси, шпигунське програмне забезпечення (ПЗ) і продавав це в мережі Інтернет.

"Зловмисник створив шкідливе програмне забезпечення, яке потрапляючи в комп’ютер постраждалого, викрадало паролі та логіни інтернет-банкінгу та акаунтів в соціальних мережах. Крім того, розроблена хакером програма надавала доступ до веб-камери ураженого комп’ютера, у результаті чого зловмисники могли стежити за власником техніки", – повідомляє Міністерство внутрішніх справ України на сторінці в соцмережі Фейсбук у суботу.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження. Вирішується питання про оголошення затриманому про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лозова Харківської області частково знеструмлена внаслідок масованої атаки на критичну інфраструктуру

Найскладніше з енергетикою в Києві та 5 областях, всі ремонтники 3 місяці отримуватимуть 20 тис. грн доплати – Зеленський

СЕО ДТЕК повідомив про низку переговорів на ВЕФ-2026 для відновлення та розвитку енергосистеми України

Українська делегація в ОАЕ обговорює параметри закінчення війни у визначених рамках – Зеленський

Зеленський: Ніхто не має права плюнути в наше обличчя, ми одразу будемо відповідати

Другий національний Форум талановитої молоді відбувся в Києві

Новим нардепом від "Слуги народу" має стати Сергій Карабута - ЦВК

Федоров обговорив з тимчасово повіреною у справах США Девіс застосування систем Patriot та Himars

Постійний заступник держсекретаря МЗС Великої Британії Роббінс ознайомився з роботою УЧХ

Лісовий – до молоді: Технології допомагають нам вбивати 50 тис. ворогів на місяць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА