Інтерфакс-Україна
20:12 08.09.2018

У центрі Києва через прорив водопроводу утворилося озеро

1 хв читати
У центрі Києва через прорив водопроводу утворилося озеро

Уранці в суботу, 8 вересня, до диспетчерської "Київводоканалу" надійшла заявка про витік води поблизу пр.Перемоги, 56 на розі з вул.Гарматна, повідомила прес-служба ПАТ АК "Київводоканал".

"8 вересня о 5.10 ранку в головну диспетчерську ПАТ АК "Київводоканал" надійшла заявка про витік води на проспекті Перемоги, 56. Аварійна бригада "Київводоканалу" ліквідувала витік, заплановані ремонтні роботи. Як з'ясувалося, аварія сталася на водопровідній магістралі Д-500", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, витік стався в зеленій зоні, сильний потік води на деякий час ускладнив рух проїжджою частиною. Після ліквідації витоку рівень води спадає.

У прес-службі відзначили, що через вимушені протиаварійні заходи від водопостачання тимчасово відключили шестиповерховий житловий будинок за адресою пр.Перемоги, 60.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Житель Хмельниччини отримав 15 років тюрми за підготовку терактів біля підрозділів ТЦК та Нацгвардії

DeepState: Ворог зміг закріпитися у Кам’янському і проводить штурмові дії на Плавні та Степногірськ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 17-ти

В Єврокомісії наполягають, що інформація про контакт фон дер Ляєн і Зеленського в контексті ситуації навколо НАБУ та САП достовірна

Бійці ДШВ отримали нові комплекси для відновлення бойової техніки від Фонду Порошенка

Очільник МВС і командувач НГУ доповіли Зеленському про основні напрями підготовки нацгвардійців

Мовний омбудсмен Івановська: Наше представництво в регіонах потрібно посилювати

Щонайменше 2 людини загинули і 6 поранені через ворожі обстріли Донеччини

Інформація щодо людей під завалами у Харкові не підтвердилася

З ТОТ вдалося повернути ще одну групу дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА