Інтерфакс-Україна
08:31 09.09.2018

У Києві знайшли схрон з боєприпасами

1 хв читати
У Києві знайшли схрон з боєприпасами

У Києві на території агрокомбінату в Подільському районі правоохоронці виявили схрон з боєприпасами, повідомила прес-служба Національної поліції Києва.

Як наголошується, в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу, слідчі Подільського управління поліції спільно з працівниками СБУ знайшли схрон на земельній ділянці агрокомбінату.

"З місця події вилучили чотири гранатомети, три порохові заряди, два кілограми вибухівки та 200 набоїв до автомата Калашникова. За оперативною інформацією, вилучені предмети належать бійцеві добровольчого батальйону, який в період з 2014 до 2016 року привіз їх до Києва", - розповіла тимчасово виконуючий обов'язки начальника Подільського управління поліції Наталія Зіненко.

Вилучені предмети слідчі направили на проведення експертизи, після отримання висновку якої особи, причетні до незаконного зберігання боєприпасів, і можливі спільники будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

За скоєння даного злочину загрожує до семи років позбавлення волі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Могилянці" і держвузам потрібні ресурси та гнучкість, можна прийняти закон про управління – президент KSE

В Ізюмському районі Харківщини готується евакуація місцевих жителів через наближення лісової пожежі - Синєгубов

Київ до літа отримає один американський Patriot від Ізраїлю - ЗМІ

Чоловік загинув у неділю через ворожій обстріл на Дніпропетровщині

На Харківщині триває ліквідація 11 лісових пожеж, 5 з яких пов’язані з ворожими обстрілами - ДСНС

Авіакомпанії призупиняють рейси в аеропорт Тель-Авіва після ракетного удару

ТРЦ DREAM відновлює роботу після нічної атаки: понад 80% орендарів уже відкрилися - компанія

Зеленський у Празі обговорить дипломатичні зусилля та спільний тиск на РФ "заради тривалого припинення вогню та завершення війни"

Нетаньягу проведе консультації з урядом Ізраїлю через ракетний обстріл хуситами аеропорту в Тель-Авіві

Зеленський прибув із візитом до Чехії, повідомив Ліпавський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА