Інтерфакс-Україна
16:10 10.09.2018

Міносвіти просить АМКУ не затримувати розгляд скарг під час закупівель на освіту

2 хв читати
Міносвіти просить АМКУ не затримувати розгляд скарг під час закупівель на освіту

Міністерство освіти і науки просить Антимонопольний комітет України (АМКУ) не затримувати розгляд скарг під час закупівель на освітні потреби.

"Поки що ми йдемо до того, щоб в Антимонопольному комітеті говорити, щоб вони не затримували ці скарги. У них дуже багато скарг, але хоча б, щоб підходячи до навчального року, вони розглядали ті, які пов'язані з освітніми закупівлями, щоб це не стримувало процес", - сказала Л.Гриневич в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Водночас вона зазначила, що необхідно напрацьовувати зміни в процедурі закупівель, які б дали змогу запобігати блокуванню тендерів під час закупівель на освіту, але поки що рішення немає.

"Ситуація така: з одного боку ми можемо до тендерної документації закласти дуже серйозні необхідні зобов'язання для цих фірм. Тому що нині як буває? Блокують тендери ті, хто навіть не готові були виконати ці замовлення, - просто шкідництво. Можна говорити, що має бути певний статутний капітал, ставити якісь показники їхньої роботи, без яких вони не можуть брати участь у тендері", - додала міністр.

Але в такому разі, на думку Л.Гриневич, це може привести до того, що "молоді" фірми, які хочуть вийти на цей ринок, не матимуть до нього доступу.

"Тому тут немає легкого рішення", - констатувала вона.


Повний текст інтерв'ю з Л.Гриневич буде оприлюднено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна"

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Верховний Суд підтвердив законність примусового відчуження акцій "Укртатнафти" на користь держави

Генштаб ЗСУ: майже чверть всіх боєзіткнень відбулася на покровському напрямку

Польське головування в ЄС сподівається, що перший переговорний кластер щодо вступу України в ЄС буде відкрито у другій половині 2025 року

Голова МЗС Литви: світ має залишатися єдиним у підтримці України, яка захищає не лише свою територію, а й всю Європу

За минулий тиждень із Сумської області евакуйовано 897 осіб, підлягають евакуації ще більше 34 тисяч – поліція

Ізраїль передавав Україні системи Patriot – посол

Засуджено викрадачів, які вимагали за 20-річного одесита $1 млн викупу – Нацполіція

"Метінвест" представив проєкт соцбудинку за концепцією "Сталева мрія" для допомоги постраждалим від війни

Корпус "Хартія" і KSE розпочинають спільні освітні та технологічні проєкти

Зеленський повідомив про початок обміну, що триватиме кілька днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА