Інтерфакс-Україна
17:53 10.09.2018

Двох жителів Львова судитимуть за крадіжку 3 млн грн

1 хв читати

Поліція направила до суду кримінальне провадження щодо двох жителів Львова, яких підозрюють у крадіжці 3 млн грн.

Як повідомляє в понеділок відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області, в липні поточного року 31-річний житель Львова зі своїм 68-річним родичем вкрали 3 млн грн, які поїздом перевозив до Києва син львівського бізнесмена.

За інформацією поліції, один із злодіїв працював у компанії зазначеного бізнесмена і дізнався, що той планує перевезти потягом велику суму грошей. Разом з родичем вони простежили за сином бізнесмена, потім старший чоловік сів у той самий потяг і дорогою підмінив сумку з грошима, що була у багажному відсіку. Після крадіжки він зійшов з поїзда на станції "Підзамче" у Львові.

Вкрадені гроші зловмисники поділили між собою.

Наразі обох чоловіків затримали в рамках провадження, відкритого за ознаками ч.5 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). За рішенням суду вони перебувають під домашнім арештом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо цивільних за попередньою інформацією постраждали під час нічної атаки російських дронів на Одесу

Окупанти втратили впродовж доби 1100 військовослужбовців

У Чорному морі – два ворожих кораблі-ракетоносії- ВМС ЗСУ

3 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кількість постраждалих через атаку ворожих БпЛА в Чернігові зросла до чотирьох – МВА

Прем'єр-міністр Польщі звернеться за вотумом довіри уряду і готує "аварійний план" на випадок конфронтації з новообраним президентом – ЗМІ

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Ворожі дрони впали на вулиці Чернігова, є поранені – МВА

Приховування росіянами змісту їхнього "меморандуму" з огляду на миттєве передання його кремлівським ЗМІ після зустрічі делегацій в Стамбулі було штучним - Кислиця

Дві людини загинули через ворожий обстріл прифронтової Ківшарівки - прокуратура

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА