20:00 11.09.2018

Постпред США при ООН обвинувачує РФ і Іран в дезінформації щодо подій в Сирії

2 хв читати
Постпред США при ООН обвинувачує РФ і Іран в дезінформації щодо подій в Сирії

Постпред США при ООН Ніккі Гейлі у вівторок закликала РБ ООН не відволікатися на "брехню" РФ, Ірану і Сирії при розмові про політичне врегулювання сирійської кризи.

"Давайте не будемо витрачати час на дезінформацію, відволікаючі маневри і явну брехню, які режим (президента Сирії Башара - ІФ) Асада і його російські та іранські партнери постійно використовують для спотворення розмови стосовно (дипломатичного вирішення сирійської кризи - ІФ)", - сказала вона на засіданні РБ ООН.

Згідно з її твердженнями, російська і сирійська авіація останнім часом здійснили "понад сотні авіаударів" по Ідлібу, використовували "бочкові бомби", ракети і артилерію. Вона також обвинуватила РФ і Сирії в ударах по цивільних цілях.

Дії сирійського уряду, і його партнерів - Росії і Ірану - свідчать про те, що вони не зацікавлені в політичному врегулюванні конфлікту в Сирії, вважає Н.Гейлі.

"Ми чули сьогодні багато розмов, але не бачили дій, які дозволили б вважати, що Іран, Росія і режим Башара Асада зацікавлені в політичному врегулюванні. Все що ми бачили - дії боягузів, зацікавлених в кривавому завоюванні Ідліба", - заявила Н.Гейлі на засіданні Радбезу ООН.

Ідліб - останній великий оплот в Сирії екстремістів і озброєних прихильників опозиції. В останні тижні ситуація навколо Ідліба загострилася: сирійські опозиціонери і керівники низки західних країн побоюються, що сирійські урядові війська готують наступ на цю провінцію.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА