Інтерфакс-Україна
07:09 12.09.2018

Кабмін в середу має намір схвалити законопроект про основні засади діяльності органів державного фінконтролю

1 хв читати
Кабмін в середу має намір схвалити законопроект про основні засади діяльності органів державного фінконтролю

Кабінет міністрів України на засіданні 12 вересня має намір схвалити проект закону "Про основні засади діяльності органів державного фінансового контролю", про це йдеться в порядку денному засідання, розміщеному на сайті уряду.

Серед іншого Кабмін затвердить порядок проведення Державною аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами державного фінансового аудиту інвестиційних проектів і використання коштів (грантів) Європейського Союзу.

На засіданні планується затвердити порядок проведення конкурсного відбору наукових, науково-технічних робіт, запланованих до виконання за рахунок коштів державного бюджету.

Крім того, уряд затвердить критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері землеустрою і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру.

На засіданні також будуть розглянуті питання оплати праці працівників державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" і щодо реорганізації територіальних органів Державної міграційної служби.

На засіданні будуть розглянуті кадрові питання і питання з обмеженим доступом.

Початок засідання уряду під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацгвардія: Родинське на Донеччині – під контролем Сил оборони України

Антикорупційні органи направили до суду справу про недакларування майна головою АМКУ

НКРЕКП має намір продовжити спрощену процедуру приєднання генустановок до електромереж до 1 жовтня 2026р

Генпрокурор: за час війни ворог вбив 661 дитину, зруйнував та пошкодив понад 4,5 тис шкіл та дитсадків

Ukraine Investment Framework погодив запуск 11 проєктів в різних секторах

Росіяни атакували Степногірську громаду, загинув чоловік – Запорізька ОВА

Гуманітарний комітет пропонує фінансувати коштом програми "1000 годин контенту" переклад українською популярних ігор – Кравчук

Єврокомісія: Фокус у питанні фінпідтримки України на 2026-2027 – на росактивах

Суд в Італії схвалив видачу Німеччині українця Кузнєцова у справі про "Північні потоки" – ЗМІ

Апеляційний суд залишив під вартою власницю "Olympic Village", де загинув 10-річний хлопчик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА