Інтерфакс-Україна
07:02 14.09.2018

Глава британського МЗС назвав інтерв'ю призначених Лондоном підозрюваних у справі Скрипалів телевізійним шоу

1 хв читати
Глава британського МЗС назвав інтерв'ю призначених Лондоном підозрюваних у справі Скрипалів телевізійним шоу

Міністр закордонних справ Великої Британії Джеремі Гант заявив, що інтерв'ю Олександра Петрова і Руслана Боширова, яких британська влада обвинуватила в отруєнні Скрипалів у Солсбері, є "фейковим телевізійним шоу".

"Настав час припинити фейкові телевізійні шоу. Світ вже дізнався, що за цим (отруєнням - ІФ) стоїть Росія", - прокоментував в твіттері дипломат інтерв'ю росіян, які повідомили, що були в Солсбері з туристичною метою.

О.Петров і Р.Боширов повністю відкинули обвинувачення в причетності до інциденту в Солсбері, а також те, що вони є співробітниками ГРУ, як це стверджує британська влада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім

Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА