Інтерфакс-Україна
07:33 14.09.2018

Винуватцю серпневої ДТП під Києвом, що забрала життя 4 людей, загрожує до 10 років в'язниці

1 хв читати
Винуватцю серпневої ДТП під Києвом, що забрала життя 4 людей, загрожує до 10 років в'язниці

Слідчі ГУ Нацполіції України в Києві оголосили про підозру у вчиненні злочину водієві позашляховика, з вини якого в серпні на Новоірпінській дорозі (Київська обл.) сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинули чотири людини і ще троє були травмовані.

У відділі комунікацій столичної поліції в четвер нагадали, що 19 серпня 47-річний киянин, перебуваючи за кермом автомобіля "Suzuki Grand Vitara", виїхав на смугу зустрічного руху, де скоїв зіткнення з "Citroen Berlingo". В результаті аварії 26-річний водій і 27-річний пасажир "Citroen", а також 55-річна та 80-річна пасажирки "Suzuki" загинули на місці. Водій японського автомобіля і двоє його пасажирів отримали травми різного ступеня тяжкості і були госпіталізовані.

У поліції розповіли, що після того, як винуватця ДТП виписали з лікарні, слідчі оголосили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України і вручили клопотання про утримання його під вартою.

"Киянину загрожує до десяти років позбавлення волі", - відзначили в столичному главку Нацполіції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакують Дніпропетровщину дронами і артилерією, двоє постраждалих

РФ дроном вдарила по автобусу в Херсоні, дві жертви та 16 поранених - Прокудін

Франція, Британія та Німеччина віддані підтримці України - Макрон

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом "координацію позиції" щодо спільної роботи з США для припинення російської агресії

Зеленський обговорив із премʼєром Іспанії Санчесом необхідність врахування "спільної європейської позиції" на шляху до справедливого миру

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА