Інтерфакс-Україна
19:14 16.09.2018

Бойовики 9 разів порушили режим тиші на Донбасі, втрат немає

1 хв читати
Бойовики 9 разів порушили режим тиші на Донбасі, втрат немає

Незаконні збройні формування 9 разів порушили режим припинення вогню в неділю, 16 вересня, з 7 до 18 години, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил в соцмережі Facebook.

"Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил протягом поточної доби не допущено", - йдеться в звіті.

При цьому в штабі відзначають, що бойовики під час обстрілів у неділю не застосовували озброєння, заборонене мінськими угодами. "Вдень противник відкривав прицільний вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї по позиціях Об'єднаних сил поблизу населених пунктів Кримське, Новотошківське, Золоте, Новотроїцьке, Чермалик, Павлопіль і Лебединське. У разі загрози життю військовослужбовців командири приймали рішення на здійснення вогневого впливу на противника, змушуючи його припинити обстріл", - йдеться в повідомленні.

ОСТАННЄ

Прокурор САП заявив про вплив Міндіча не лише на Галущенка, але і на Умєрова – ЦПК

Критична інфраструктура в Україні працює на межі своїх можливостей – заява МКЧХ

Кличко на безпековому форумі в Берліні обговорив посилення військової підтримки України

УЧХ отримав сертифікат відповідності стандарту "Система управління протидією корупції"

Умєров прибув у Стамбул, працюватиме для розблокування процесів обмінів полоненими

ЦПД: Кремль використовує торговельно-гуманітарні контакти як прикриття для вербування громадян країн Глобального Півдня на війну проти України

Ексзаступнику міністра соцполітики вручили підозру через нереалізовану пограму "E-Social" - СБУ

Працівники ДСНС з початку листопада евакуювали 17 жителів Дружківки, в тому числі 5 дітей

Людина загинула через атаку російського БпЛА на Запоріжжі – ЗМІ

Фігурант справи "Мідас" Пушкар перебуває у Варшаві у відрядженні – джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА