Інтерфакс-Україна
19:48 16.09.2018

Патріарх Грузії побоюється негативних наслідків легалізації марихуани в країні

1 хв читати
Патріарх Грузії побоюється негативних наслідків легалізації марихуани в країні

Патріарх Грузії Ілія Другий закликає уряд з більшою відповідальністю підійти до планів можливої культивації та легалізації споживання марихуани.

"Я вважаю, уряд має взяти на себе повну відповідальність і контролювати положення. Ми повинні пам'ятати, що це вкрай небезпечно, адже наркомани з інших країн приїдуть до Грузії і будуть користуватися цією свободою. Так наркоманія ще більше пошириться в нашій країні", - заявив у недільній проповіді в соборі Святої Трійці в Тбілісі Ілія Другий.

Він зазначив, що "все міряти економічним доходом не можна".

"Навіщо нам така економіка, якщо ми втратимо наших дітей", - заявив патріарх.

У свою чергу голова парламенту Іраклій Кобахідзе сказав журналістам у неділю, що підготовлений урядом у зв'язку з марихуаною законопроект, розділиться на дві частини.

"Окремо відбудеться в парламенті обговорення тієї частини законодавчого проекту, який вводить регулювання в зв'язку з вживанням марихуани в Грузії. Що стосується другої частини законопроекту, який стосується культивації конопель, то з цим ми не поспішаємо і продовжимо обговорення з усіма зацікавленими сторонами. Суспільство має бути поінформованим. Консультації з патріархією обов'язково відбудуться", - заявив І.Кобахідзе.

Напередодні міністр фінансів Грузії Іване Мачаваріані заявив журналістам, що в разі контрольованої культивації марихуани держава в найближчі два-три роки може отримати дохід від її експорту в розмірі 400 мільйонів доларів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор НАБУ: вітаємо контррозвідувальні заходи СБУ, але подібні дії не можуть бути підставою для знищення антикорупційної інституції

Мін’юст, Міноборони та Мінветеранів запустили соцпроєкт для підвищення правової обізнаності захисників та їхніх родин

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Керівник САП про прийнятий Радою законопроєкт: це кінець незалежної роботи двох антикорупційних інституцій

Директор НАБУ: просимо президента ветувати законопроєкт, який знищує незалежність антикорупційних органів

TI закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт про обмеження незалежності НАБУ та САП

Фактично зараз створюється загроза євроатлантичним прагненням нашої країни – директор НАБУ

Директор НАБУ: голосами 263 народних депутатів була знищена антикорупційна інфраструктура

МОЗ презентувало тендери з відновлення медінфраструктури в 5 регіонах України

На Одещині заступник начальника районного ТЦК підозрюється у вимаганні та отриманні хабаря - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА