Інтерфакс-Україна
08:10 18.09.2018

Співробітники держдепу зазнали хакерської атаки

1 хв читати
Співробітники держдепу зазнали хакерської атаки

Держдеп США нещодавно зіткнувся з проблемою, пов'язаною зі зломом системи електронної пошти частини співробітників американського зовнішньополітичного відомства, повідомляє в понеділок видання "Політико".

Згідно з даними газети, 7 вересня співробітники держдепу отримали сповіщення про те, що стався злам, проте він торкнувся "менше 1% поштових скриньок персоналу".

"Ми встановили, що особисті дані певних співробітників, можливо, зазнали (хакерської атаки - ІФ). Ми повідомили цих співробітників", - наводить видання витяги з цього оповіщення, наявного в розпорядженні видання.

Газета зазначає, що інформацію про злом підтвердили двоє американських офіційних осіб, які вважали за краще залишитися неназваними. За їхніми словами, цей інцидент не торкнувся жодної секретної інформації.

"Політико" пише, що після злому держдеп США доручив провести перевірку і вивчити причини події. Однак даних про те, чи вдалося відомству встановити, хто стояв за зломом, немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

12 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1400 військовослужбовців - Генштаб

Частина Одеси залишилась без світла й води внаслідок нічної атаки росіян - МВА

Посли ЄС домовились про скасування принципу одностайності щодо продовження заморозки активів РФ – ЗМІ

Орбан хоче підстрахуватися президентською посадою на випадок програшу "Фідес" на парламентських виборах - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 165 ворожих атак - Генштаб

Рада ЄС схвалила виділення Києву близько EURO 2.3 млрд шостого траншу в рамках Ukraine Facility

Військові пропонують запровадити щорічну винагороду за кожен рік служби - петиція

Зеленський про вибори: Має бути припинення вогню, щонайменше на період виборчого процесу та голосування

Прем'єр Нідерландів про зустріч Коаліції охочих: Обговорили підтримку енергетики, дипломатичний трек та відповідальність РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА